Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Metin2 - Jak Pozbyc Się Expiących Botów?


MrOMGWTF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

:D

 

 

Na metin2 PL jest coraz więcej uciążliwych botów, i przez nie nasze boty nie mogą expic gdyż tamte im ksują.

 

 

 

ZNALAZŁEM NA NIE SPOSÓB!

 

 

 

Co potrzebuję?:

 

  • Szamana Healer 5lvl
  • MultiHack z wallhackiem (OPCJONALNIE)

  • Trochę IQ też się przyda
    ;)

 


 

Co zrobic gdy zobaczymy spot botów?

 

 

 

Robimy po kolei:

 

 

  1. Pakujemy szamanem skillla "Leczenie" na 1.
  2. Kupujemy trochę niebieskich potków.
  3. Idziemy do botów.
  4. Buffujemy każdego który expi.
  5. Wtedy będą ciągle łazic za nami.
  6. Idziemy na wallhacku do TP (na wall hacku zeby bylo szybciej).
    !!!TYLKO NIE UZYWAJ SH BO CIE ZGUBIĄ!!!!

  7. Po przejsciu przez tp boty sie odczepia.
  8. My przechodzimy spowrotem do mapki.
  9. I MAMY JĄ WOLNĄ OD BOTÓW!

 

 

 

 

JEŻELI SIĘ PRZYDAŁO, DAJ +!

 

 

 

 

ZBIERAM +y


Jeżeli userom się spodoba to mod, zdejmij %
;)

 

 

 

@OFFTOP:

600 post
:D

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sam nie wiem nie miałem co robic to buffnełem bota żeby lepiej mu sie expiło xD a on zaczął za mną łazic :x

Opublikowano

Ale to trzeba mieć Leczenie tylko na 1? Czy można mieć na więcej ? :D Podobno jest też coś z zwinką ...

Opublikowano

W starszych wersjach chińskiego bota był taki błąd że podbijasz atakujeszna wolnym i za tobą biegną ;p łap +/- mi działa

Opublikowano

widac że się wam podoba xD

to fajnie jak ktoś ma mało iq mogę nagrac video tuta ;P

 

 

 

edit:

 

no, wypowiadac się!

Opublikowano

Swietny pomysł! Masz +, dzięki Ci bardzo !

placki

[/snapback]Masz jakiś problem z komputerem ?

napisz chętnie Ci pomogę :)

GG : 964688

pomocy

http://www.mpcforum.pl/topic/272286-pytanie-cookies/

 

O fak ! Maniek został globalem ! chyba przestane pisac posty !

Opublikowano

Dzięki Przyda Sie.

Tego Buffa To Boty Odbieraja Jak Atak.

Tak Sa Chyba Zrobione

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

2up

oki spoko zrobie vTuT'a o godzinie +/- 16.30 jak się "giełda papierów wartościowych" skończy ^^

Opublikowano

Jak nie ma TP to chyba trzeba wylogować się i na inne ch przejść żeby nie wróciły na miejsce gdzie expiły. A sposób był na forum metina już dawno.

ff_350x50_babe.jpg
Opublikowano

możecie MI pomóc?

 

bo ja chcem się ich pozbyć biega z 10 botów koło siebie, daje jednemu buffa a on dalej nawala ocb?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...